Aktuális állásajánlatok

Molnár Munkatársat keresünk csapatunkba!

Az Első Pesti Malom története egészen 1839-ig nyúlik vissza. A Széchenyi által alapított Első Pesti Hengermalom Társasággal kezdődött a korszerű magyar malomipar megteremtése. A cég jelenlegi formájában 2000-ben jött létre, és 3 malomüzemet, egy gabonatárházat üzemeltet. Az 50 000 tonna éves őrlő kapacitással bíró Zrt. hazánk 10 legnagyobb malomipari vállalata közé tartozik. Adottságainkból és a kor igényeiből adódoan különös hangsúlyt fektetünk arra, hogy a különleges őrlemények piacán vezető szerepet töltsünk be.

Amit kínálunk Neked:

  • Munkavállalói jogviszonyt

  • Stabil háttérrel rendelkező munkahelyet

  • Munkába járási támogatás

  • Munkaruha

  • Dolgozói kedvezményt biztosítunk termékeinkből

  • Csapatépítő rendezvények

Feladatok:

  • a malomvezető által megadott termelési terv szerinti őrlés végrehajtása (alapanyag előkészítése, őrlési folyamatok felügyelete)

  • a technológiai gépek, berendezések műszaki felügyelete és kezelése

  • mennyiségi és minőségi feltételeknek való megfelelés biztosítása

  • az üzemi területek és berendezések rendben tartása

  • az elvégzett munkák alap dokumentálása

  • részvétel a gyártótevékenység fejlesztésében

Te vagy az ideális jelöltünk, ha:

  • Rendelkezel minimum középfokú végzettséggel

  • Van élelmiszeriparban szerzett tapasztalatod

  • Precíz, pontos és megbízható vagy

  • Két műszakos munkarendet is tudnál vállalni

Munkavégzés helye: Kunszentmiklós

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet: info@epmsrt.hu